Meniu Uždaryti

Paskaita: “Gerų emocijų svarba”

    Rugsėjo 14-16 dienomis, mūsų centro sveikatos priežiūros specialistė Irena Saldūnaitė ir psichologo asistentė Audra Bernotaitienė mokiniams skaitė paskaitą apie gerų emocijų svarbą šiuo sudėtingu pandeminiu laikotarpiu. Naujai atvykę mokinai buvo supažindinti su centre vykdoma prevencine programa „Raktas į sėkmę“, aptarta penkios, šios programos pagalba ugdomos mokinių emocinės ir socialinės kompetencijos: savimonė, socialinis sąmoningumas, savitvarda, tarpusavio santykių įgūdžiai bei atsakomybė.

    Paskaitos metu buvo pristatyta nacionalinės psichikos sveikatos svetainė www.pagalbasau.lt , kur vienoje vietoje galima rasti aktualią ir patikimą informaciją apie emocinę sveikatą bei prieinamą psichologinę pagalbą. Susitikimo metu diskutuota, kaip pasaulinė pandemija ypatingai paveikė visuomenės psichikos būseną ir kaip svarbu pasirūpinti tiek savo, tiek aplinkinių emocine savijauta. Mokiniams priminta ir apie privalomą kaukių dėvėjimą, higieną, saugaus atstumo laikymąsi bei skiepijimosi svarbą ir galimybes.

    Po jaukios paskaitos išsiskirstėme būdami džiugių nuotaikų, nes supratome, kad ir kokia tamsi atrodytų naktis, kad ir koks apsiniaukęs dangus – rytas visada ateina, saulė visada pasirodo. Svarbu nepamiršti –TU NESI VIENAS.

     Paskaitoje ir diskusijose, apie gerų emocijų svarbą,  aktyvia dalyvavo pataisos namų mokiniai.