Meniu Uždaryti

Vanduo ir Žemė – tai gyvybė

Kasmet, kovo 20 d., pavasario lygiadienį, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kraštuose, minima pasaulinė Žemės diena. Žemės diena pasaulyje pradėta minėti norint priminti, kad žmonės turi išsaugoti aplinką, nors pokyčiai planetoje vyksta nuolat. Žemės dienos minėjimas – ne tik graži šventė ir tikrojo pavasario pradžia. Ši diena  mums visiems primena, kad Žemei reikia mūsų pagalbos ir jai padėti galime visi kartu. Žmogus šioje Žemėje gyvena tam, kad paliktų ją gražesnę, nei rado atėjęs.

            Kiekvienais metais kovo 22 dieną visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Tokią dieną paminėti tikrai reikia, nes vanduo — žmogaus gyvybės šaltinis. Žmogus be maisto gali išgyventi kelis mėnesius, be vandens — vos keletą dienų. Taigi vanduo — mūsų gyvybė, mūsų energija, mūsų sveikata!

             Žmogus šioje Žemėje gyvena tam, kad paliktų ją gražesnę, nei rado atėjęs.

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės  mokytojai kviečia sudalyvauti fotografijų parodoje,,Žvilgsnis į gamtą“ bei mini – konferencijoje ,,Būk žemei draugas“(konferencijos programa ir registracija – paspausti nuorodą).

Nuotraukas siųskite į mesendžerį Virginija Sveikatienė arba el. adresu virgyteee@gmail.com

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės mokytojai