Meniu Uždaryti

VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS CENTRE MIT DEUTSCH DURCH EUROPA

Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“ jau tapo tradiciniu kasmetiniu renginiu, per kurį visa Lietuva prabyla vokiškai! Šiemet jos vyko spalio 18–24 dienomis.

Vokiečių kalbos dienų projektą „Ö kaip vokiškai?” 2016 m. inicijavo ir iki šiol tęsia Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, kaip kasmet, prisijungė prie Vokiečių kalbos dienų iniciatyvos, savo veiklą užregistravo projekto interneto svetainėje www.vokiskai.lt.

Ta proga Centre buvo išleistas stendas Mit Deutsch durch Europa (Su vokiečių per Europą), visose gimnazijos klasėse organizuota viktorina apie vokiečių kalbą, vyko filmo Reiseland Deutschland (Kelionių šalis Vokietija) peržiūra ir refleksija.
Gimnazijos neakivaizdinėse klasėse vyko įdomi diskusija su Centre besimokančiais mokiniais, kurie ir mokėsi, ir dirbo Vokietijoje, tad puikiai kalba vokiškai.