Meniu Uždaryti

VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO INFORMACIJA

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15 – gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, istorijos, geografijos ir lenkų kalbos. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Parengiamųjų kursų tvarkaraštį galite rasti čia.

Registracija į kiekvienos savaitės kursus bus vykdoma kiekvieną savaitę atskirai. Registraciją į kovo 15-20 dienos konsultacijas rasite čia.

Registracijos nuorodas į kitų savaičių kursus skelbsime Facebook grupėje VDU abiturientams, tad labai kviečiame abiturientus prisijungti ir sekti visą aktualią informaciją. 

Daugiau informacijos.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad jau prasideda konsultacijos dėl stojamųjų egzaminų. VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo menąNaujųjų medijų menąMuzikos produkcijąMuzikos pedagogikąŠokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką.

Daugiau informacijos.

Registracija į konsultacijas vykdoma šalia konsultacijos nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – +370 37 323206 ir +370 65547241